Jihomoravská krajská organizace ČUS servisní centrum sportu

Poslední aktualizace: 28.12.2016

Kalendář akcí

Led

26

Vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Blansko

Datum konání: 26.01.2017 17:00

V kulturním domě v Kunštátě budou vyhlášeni nejlepší sportovci okresu Blansko za rok 2016 a to hned v několika kategoriích.

Web akce

Pořadatel: Okresní sdružení ČUS v okrese Blansko

Úno

1

Vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Znojmo

Datum konání: 01.02.2017 18:00

V Městském divadle Znojmo budou vyhlášeni nejlepší sportovci okresu Znojmo za rok 2016 a to hned v několika kategoriích.

Web akce

Pořadatel: Okresní sdružení ČUS Znojmo

Úno

2

Vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Vyškov

Datum konání: 02.02.2017 19:00

V Kulturním centru Bonaparte ve Slavkově budou vyhlášeni nejlepší sportovci okresu Vyškov za rok 2016 a to hned v několika kategoriích.

Web akce

Pořadatel: Okresní sdružení ČUS Vyškov

Úno

3

Vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Břeclav

Datum konání: 03.02.2017 18:00

V kulturním středisku v Lednici budou vyhlášeni nejlepší sportovci okresu Břeclav za rok 2016 a to hned v několika kategoriích.

Web akce

Pořadatel: Regionální sdružení ČUS Břeclav

Úno

6

Vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Hodonín

Datum konání: 06.02.2017 17:00

V kulturním domě ve Veselí nad Moravou budou vyhlášeni nejlepší sportovci okresu Znojmo za rok 2016 a to hned v několika kategoriích.

Web akce

Pořadatel: Okresní sdružení ČUS Hodonín

Úno

14

Vyhlášení ankety Sportovec roku 2016 okresu Brno-venkov

Datum konání: 14.02.2017 18:00

V kině Réna v Ivančnicích budou vyhlášeni nejlepší sportovci okresu Brno-venkov za rok 2016 a to hned v několika kategoriích.

Web akce

Pořadatel: Tělovýchovná unie Brněnská a JmKo ČUS

Vložit akci

Sportovec roku 2014 v okresu Vyškov

Zaplněný sál Besedního domu ve Vyškově

Zaplněný sál Besedního domu ve Vyškově

Moderátoři večera - vleva pan Miloslav Brtníček a Luboš Kadlec

Moderátoři večera - vleva pan Miloslav Brtníček a Luboš Kadlec

Vážený host večera - Bc. Zdeněk Pavlík - náměstek hejtmana Jihomoravského kraje a zastupitel města Slavkov u Brna

Vážený host večera - Bc. Zdeněk Pavlík - náměstek hejtmana Jihomoravského kraje a zastupitel města Slavkov u Brna

Jeden z oceněných kategorie Sportovní talent okresu - Šimon Ciblulka, sportovní lezení na obtížnost, rychlost a bouldering; olympijský šplh, TJ-SPL Pustiměř

Jeden z oceněných kategorie Sportovní talent okresu - Šimon Ciblulka, sportovní lezení na obtížnost, rychlost a bouldering; olympijský šplh, TJ-SPL Pustiměř

Sportovní talent okresu - Jiří Jireš, šachy, MKS Vyškov

Sportovní talent okresu - Jiří Jireš, šachy, MKS Vyškov

Vítězka kategorie Sportovní talent - Klára Zmrzlá, plavání, Klub plaveckých sportů Vyškov

Vítězka kategorie Sportovní talent - Klára Zmrzlá, plavání, Klub plaveckých sportů Vyškov

4. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal Atletický klub AHA Vyškov, Družstvo mladších žáků, atletika

4. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal Atletický klub AHA Vyškov, Družstvo mladších žáků, atletika

3. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal sportovní klub KALIMERO Vyškov o.s. , Družstvo KADETKY, Mažoretkový sport

3. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal sportovní klub KALIMERO Vyškov o.s. , Družstvo KADETKY, Mažoretkový sport

2. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal SPORTOVNÍ KLUB TRASKO Vyškov, Družstvo nadějí starších

2. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal SPORTOVNÍ KLUB TRASKO Vyškov, Družstvo nadějí starších

Doprovodný program večera - Sportovní klub Trasko Vyškov

Doprovodný program večera - Sportovní klub Trasko Vyškov

V kategorii Osobnost okresu v oblasti sportu byli vyhlášení (zleva) pan Zdeněk Ščudla, BK Vyškov, basketbal (im memoriam (1936-2014), cenu převzal syn); Zdeněk smutný, AK Drnovice, atletika; Josef Mazura TATRAN Rousínov, fotbal

V kategorii Osobnost okresu v oblasti sportu byli vyhlášení (zleva) pan Zdeněk Ščudla, BK Vyškov, basketbal (im memoriam (1936-2014), cenu převzal syn); Zdeněk smutný, AK Drnovice, atletika; Josef Mazura TATRAN Rousínov, fotbal

Předávání ceny v kategorii Handicapovaný sportovec okresu - cenu získal mladý atlet Vojtěch Halas z Orlu Drnovice

Předávání ceny v kategorii Handicapovaný sportovec okresu - cenu získal mladý atlet Vojtěch Halas z Orlu Drnovice

Doprovodný program večera - Sportovní klub Trasko Vyškov - Veronika Nohelová se stuhou

Doprovodný program večera - Sportovní klub Trasko Vyškov - Veronika Nohelová se stuhou

Cenu v kategorii Nejlepší sportovní akce okresu získali organizátoři akce z Gymnázia a SOŠZE Vyškov a to za akci Běháme srdcem, která proběhla 16.4.2014 jako první ročník charitativního běhu pro onkologicky nemocné děti

Cenu v kategorii Nejlepší sportovní akce okresu získali organizátoři akce z Gymnázia a SOŠZE Vyškov a to za akci Běháme srdcem, která proběhla 16.4.2014 jako první ročník charitativního běhu pro onkologicky nemocné děti

Nejlepší sportovec okresu Vyškov - Jan Osolsobě, atletika, AHA Vyškov

Nejlepší sportovec okresu Vyškov - Jan Osolsobě, atletika, AHA Vyškov

Všichni ocenění sportovci v kategorii nejlepší sportovec okresu - (zleva od 10.místa) Zdena Smutná (kulturistika a fitness), Tomáš Salava (beachvolejbal), Dana Hyláková (triatlon), Marie Hynštová (běh do vrchu), Petr Fochler (canicross), Miloš žoček v zastoupení (fotbal), Eva Šenková (atletika), Martin Kovář (rugby), Josef Čtvrtníček (fotbal), Jan Osolsobě (atletika)

Všichni ocenění sportovci v kategorii nejlepší sportovec okresu - (zleva od 10.místa) Zdena Smutná (kulturistika a fitness), Tomáš Salava (beachvolejbal), Dana Hyláková (triatlon), Marie Hynštová (běh do vrchu), Petr Fochler (canicross), Miloš žoček v zastoupení (fotbal), Eva Šenková (atletika), Martin Kovář (rugby), Josef Čtvrtníček (fotbal), Jan Osolsobě (atletika)

Okresní organizace

Kancelář

Vídeňská 470/9
639 00 Brno

Email: cusjm@cusjm.cz
web: www.cusjm.cz
Telefon vrátnice: 542 211 812

Jakub Koudelka: 731 616 190 
Ladislava Bednářová: 542 213 273
Marta Gabrielová: 730 898 686
Marcela Říhová:
542 211 816

Partneři

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2017 Jihomoravská KO ČUS | Administrace