Jihomoravská krajská organizace ČUS servisní centrum sportu

Poslední aktualizace: 27.06.2016

Kalendář akcí

Následujích 30 dní není plánována žádná akce.

Vložit akci

Sportovec roku 2014 v okresu Vyškov

Zaplněný sál Besedního domu ve Vyškově

Zaplněný sál Besedního domu ve Vyškově

Moderátoři večera - vleva pan Miloslav Brtníček a Luboš Kadlec

Moderátoři večera - vleva pan Miloslav Brtníček a Luboš Kadlec

Vážený host večera - Bc. Zdeněk Pavlík - náměstek hejtmana Jihomoravského kraje a zastupitel města Slavkov u Brna

Vážený host večera - Bc. Zdeněk Pavlík - náměstek hejtmana Jihomoravského kraje a zastupitel města Slavkov u Brna

Jeden z oceněných kategorie Sportovní talent okresu - Šimon Ciblulka, sportovní lezení na obtížnost, rychlost a bouldering; olympijský šplh, TJ-SPL Pustiměř

Jeden z oceněných kategorie Sportovní talent okresu - Šimon Ciblulka, sportovní lezení na obtížnost, rychlost a bouldering; olympijský šplh, TJ-SPL Pustiměř

Sportovní talent okresu - Jiří Jireš, šachy, MKS Vyškov

Sportovní talent okresu - Jiří Jireš, šachy, MKS Vyškov

Vítězka kategorie Sportovní talent - Klára Zmrzlá, plavání, Klub plaveckých sportů Vyškov

Vítězka kategorie Sportovní talent - Klára Zmrzlá, plavání, Klub plaveckých sportů Vyškov

4. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal Atletický klub AHA Vyškov, Družstvo mladších žáků, atletika

4. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal Atletický klub AHA Vyškov, Družstvo mladších žáků, atletika

3. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal sportovní klub KALIMERO Vyškov o.s. , Družstvo KADETKY, Mažoretkový sport

3. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal sportovní klub KALIMERO Vyškov o.s. , Družstvo KADETKY, Mažoretkový sport

2. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal SPORTOVNÍ KLUB TRASKO Vyškov, Družstvo nadějí starších

2. místo v kategorii Sportovní kolektiv - mládežnický tým získal SPORTOVNÍ KLUB TRASKO Vyškov, Družstvo nadějí starších

Doprovodný program večera - Sportovní klub Trasko Vyškov

Doprovodný program večera - Sportovní klub Trasko Vyškov

V kategorii Osobnost okresu v oblasti sportu byli vyhlášení (zleva) pan Zdeněk Ščudla, BK Vyškov, basketbal (im memoriam (1936-2014), cenu převzal syn); Zdeněk smutný, AK Drnovice, atletika; Josef Mazura TATRAN Rousínov, fotbal

V kategorii Osobnost okresu v oblasti sportu byli vyhlášení (zleva) pan Zdeněk Ščudla, BK Vyškov, basketbal (im memoriam (1936-2014), cenu převzal syn); Zdeněk smutný, AK Drnovice, atletika; Josef Mazura TATRAN Rousínov, fotbal

Předávání ceny v kategorii Handicapovaný sportovec okresu - cenu získal mladý atlet Vojtěch Halas z Orlu Drnovice

Předávání ceny v kategorii Handicapovaný sportovec okresu - cenu získal mladý atlet Vojtěch Halas z Orlu Drnovice

Doprovodný program večera - Sportovní klub Trasko Vyškov - Veronika Nohelová se stuhou

Doprovodný program večera - Sportovní klub Trasko Vyškov - Veronika Nohelová se stuhou

Cenu v kategorii Nejlepší sportovní akce okresu získali organizátoři akce z Gymnázia a SOŠZE Vyškov a to za akci Běháme srdcem, která proběhla 16.4.2014 jako první ročník charitativního běhu pro onkologicky nemocné děti

Cenu v kategorii Nejlepší sportovní akce okresu získali organizátoři akce z Gymnázia a SOŠZE Vyškov a to za akci Běháme srdcem, která proběhla 16.4.2014 jako první ročník charitativního běhu pro onkologicky nemocné děti

Nejlepší sportovec okresu Vyškov - Jan Osolsobě, atletika, AHA Vyškov

Nejlepší sportovec okresu Vyškov - Jan Osolsobě, atletika, AHA Vyškov

Všichni ocenění sportovci v kategorii nejlepší sportovec okresu - (zleva od 10.místa) Zdena Smutná (kulturistika a fitness), Tomáš Salava (beachvolejbal), Dana Hyláková (triatlon), Marie Hynštová (běh do vrchu), Petr Fochler (canicross), Miloš žoček v zastoupení (fotbal), Eva Šenková (atletika), Martin Kovář (rugby), Josef Čtvrtníček (fotbal), Jan Osolsobě (atletika)

Všichni ocenění sportovci v kategorii nejlepší sportovec okresu - (zleva od 10.místa) Zdena Smutná (kulturistika a fitness), Tomáš Salava (beachvolejbal), Dana Hyláková (triatlon), Marie Hynštová (běh do vrchu), Petr Fochler (canicross), Miloš žoček v zastoupení (fotbal), Eva Šenková (atletika), Martin Kovář (rugby), Josef Čtvrtníček (fotbal), Jan Osolsobě (atletika)

Okresní organizace

Kancelář

Vídeňská 470/9
639 00 Brno

Email: cusjm@cusjm.cz
web: www.cusjm.cz
Telefon vrátnice: 542 211 812

Jakub Koudelka: 731 616 190 
Ladislava Bednářová: 542 213 273
Marta Gabrielová: 730 898 686
Marcela Říhová:
542 211 816

Partneři

Design, kód a programování SEO kvalitně | Copyright © 2016 Jihomoravská KO ČUS | Administrace